آدرس ایمیل جهت ارسال مدارک:   info@emufree.com

نحوه ارسال مدارک

 ثبت نام آنلاین کلیک کنید

متقاضیان محترم لطفا قبل از ارسال مدارک شرایط  را مطالعه واقدام به ارسال مدارک فرمایید.صحت مدارک ارسالی بر عهده داوطلب می باشد.

1.صحت کلیه مدارک ارسالی از قبیل ترجمه ها، ریز نمرات، پاسپورت ،مدارک تحصیلی وغیره به عهده داوطلب می باشد.در صورتیکه بعد از اخذ پذیرش از دانشگاه مدیترانه شرقی خلاف آن ثابت شود مسئولیت کلیه مشکلات احتمالی از قبیل ممانعت از تحصیل وغیره بر عهده داوطلب می باشد.

2.داوطلبین گرامی لطفا مدارک مورد نیاز را به صورت کامل قبل از اتمام تاریخ ثبت نام ارسال فرمایید.

3.داوطلبین گرامی لطفا شماره تماس ثابت وهمراه و آدرس دقیق خود را همراه با مدارک ارسال فرمایید تا در صورت بروز مشکلات احتمالی بتوانیم با شما تماس بگیریم.

4. نماینده رسمی دانشگاه مدیترانه قبرس از انجام خدمات اخذ پذیرش برای افرادی که همزمان از سایر موسسات مجاز ویا غیر مجازاعزام دانشجو اقدام به پذیرش نمایند به دلیل تداخل و دوباره کاری و تخلف در سیستم پذیرش دانشجو معذور است.

5. لطفا برای استفاده از خدمات رایگان استقبال و انتقال دانشجو از فرودگاه و اسکان دو روزه در خوابگاههای دانشگاه حداقل یک هفته قبل از عزیمت اسکن بلیط خود وهمراهان خویش را برای ما به آدرس  info@emufree.com    و یا واتس اپ ارسال فرمایید.

6.برای جلوگیری از رد شدن پذیرش فقط  مدارک اسکن شده مورد قبول می باشد.

7.هر گونه انتقادات وپیشنهادهای خود را میتوانید به نماینده رسمی دانشگاه از طریق ایمیل به نام  سهیل ذبیحی به آدرس   soheil.zabihi@hacettepe.edu.tr  ارسال فرمایید.

برای اخذ پذیرش رایگان  لطفا  ازطریق تلگرام و یا واتس آپ با شماره 00905346190157   دکتر سهیل ذبیحی در تماس باشید.

تماس ایران: 09145381445

 

 ثبت نام آنلاین کلیک کنید