آدرس ایمیل جهت ارسال مدارک:   info@emufree.com

هزينه اجاره مسكن و خوابگاه

توجه : با درخواست شما امکان اجاره مسکن و تهیه خوابگاه برای شما وجود دارد با ما مشورت کنید.لیست قیمت و امکانات تمامی خوابگاههای خصوصی و دولتی دانشگاه را میتوانید از ما درخواست کنید.

هزینه مسکن و خوابگاه در شهر فاماگوستا متفاوت می باشد.چرا که دانشجو می تواند گزینه های اقامت درخوابگاههای دولتی دانشگاه ، اقامت در خوابگاههای خصوصی ونیمه خصوصی واجاره مسکن رابر گزیند.

خوابگاه های دانشجویی

خوابگاه های مدرن ، خانه های ویلایی و آپارتمانی با طراحی ها و امکانات مختلف با قابلیت اسکان 9000 دانشجو در دانشگاه  دردسترس می باشند. 

ما اعتقاد داریم که سکونت درخوابگاه و دسترسی به انواع خدمات پیشرفته فرهنگی و ورزشی و امنیت بالای محیط دانشگاه شروع خوبی برای زندگی جدید تحصیلی شما می باشد. در حقیقت با اشتراک محیط با دانشجویان کشورهای مختلف و فرهنگ های مختلف شانس بهتری برای توسعه ارتباطات بین المللی خواهید داشت. با داشتن دوستانی از سراسر دنیا بعد از اتمام تحصیل نیز امکان داشتن روابط بین المللی برای شما فراهم خواهد شد. تمامی ء ساختمان ها توسط تيم حراست و دستیارها به طور پیوسته کنترل می شوند تا فضايي بسيار امن را براي دانشجويان فراهم آورند. همچنین در صورت تمایل نداشتن به اقامت در خوابگاه های دانشگاه می توانید در خانه های ویلایی و یا آپارتمانی موجود درمرکز شهر ساکن شوید. 

توجه مهم : دانشجویان عزیز  به هیچ عنوان نگران پر شدن خوابگاه که برخی افراد فرصت طلب میگویند نباشید.

خوابگاههای دانشگاه در محوطه دانشگاه به صورت تفکیک جنسیتی دربلوکهای مجزا هستند.که به صورت اتاقهای تک نفره دو نفره و سه نفره می باشد.

خوابگاههای خصوصی ونیمه خصوصی معمولا به صورت مختلط می باشند.

تمامی خوابگاههای دانشگاه مجهز و شیک می باشند.

هزینه خوابگاههای خصوصی ونیمه خصوصی سالانه سال بین 2500 تا 5500 دلار برای هر نفر میباشد.

 هزینه خوابگاههای دولتی برای هر نفر بین 6300 تا 9000 لیر  برای هر ترم می باشد که بسیار مقرون به صرفه می باشد.چرا که خدمات آب وبرق و اینترنت و نظافت رایگان می باشد.

هزینه ماهانه اجاره مسکن معمولا نسبت به ویژگی ها ومساحت و امکانات آنها از 200 تا 500 دلار متفاوت می باشد.

 

هزینه خوابگاههای دولتی دانشگاه 2022-2023؛

هزینه خوابگاههای خصوصی برای سال تحصیلی 2023؛

 

 

ثبت نام آنلاین کلیک کنید