آدرس ایمیل جهت ارسال مدارک:   info@emufree.com

دربــاره مــا

 

توجه : تمامی خدمات اخذ پذیرش از کلیه دانشگاههای قبرس توسط ما که نماینده رسمی دانشگاهها هستیم  به صورت رایگان می باشد و شما نیاز به پرداخت هزینه نیستید.

 

ادامه تحصیل و اقامت در خارج از کشور یک تصمیم مهم و سرنوشت ساز می باشد که می تواند آینده شما را تحت تاثیر قرار داده و مسیر زندگیتان را تغییر دهد. برای این تصمیم بزرگ خیلی از موارد از قبیل هزینه تحصیل هزینه زندگی در کشور و شهر مقصد ، اعتبار دانشگاه و رتبه جهانی آن ، امکان اقامت بعد از تحصیل ، شرایط رفاهی و اجتماعی کشور مقصد ، امنیت عمومی کشور مقصد ، زبان مورد تدریس و مدارک مورد نیاز و بسیاری از موارد دیگر در این تصمیم گیری باید در نظر گرفته شود.

گرفتن مشاوره ای درست و کارآمد اولین و مهمترین قدمی است که در این خصوص برمی دارید.همه  ما اهمیت این تصمیم گیری بزرگ  شما درک می کنیم و خود را در مقابل مشاوره هایی که به شما ارئه می دهیم مسئول می دانیم .

این وب سایت متعلق به نماینده رسمی دانشگاههای قبرس شمالی و ترکیه می باشد که در جهت کمک به دانشجویان ومتقاضیان ادامه تحصیل در قبرس و ترکیه  با مجوز رسمی از دانشگاه مدیترانه شرقی  - دانشگاه خاور نزدیک( دانشگاه نیریست) - دانشگاه بین الملل قبرس - دانشگاه گیرنه قبرس  - دانشگاه باهچه شهیر قبرس  دانشگاه اروپایی لفکه و دانشگاه فنی خاورمیانه قبرس و برخی دانشگاههای خصوصی ترکیه راه اندازی شده وکلیه خدمات مشاوره تحصیل  در مقاطع کاردانی، کارشناسی ، کارشناسی ارشد، دکتری، پزشکی ، داروسازی و دندانپزشکی توسط کارشناسان مجرب و دانش آموخته خارج از کشور به صورت کاملا رایگان می باشد.داوطلبین ایرانی مقاطع کارشناسی وکارشناسی ارشد که ازطریق این وب سایت برای اخذ پذیرش از دانشگاههای قبرس شمالی اقدام نمایند مشمول تخفیف  50 درصد ی شهریه و داوطلبین مقطع کارشناسی ، پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی  باتوجه به شرط معدل مشمول تخفیف بین 25تا 75 درصد شهریه  خواهند شد. مسولیت هرگونه پرداخت هزینه به موسسات به ما مربوط نمی گردد. با ما از طریق تلگرام  و واتس آپ در ارتباط باشید.

توجه: متقاضیان ادامه تحصیل در ترکیه میتوانند ضمن مطالعه شرایط  تحصیل در ترکیه با مدیریت وب سایت با آدرس ایمیل info@emufree.com  در ارتباط باشند.

مدیر عامل موسسه دکتر سهیل ذبیحی می باشد که دارای تحصیلات دکترای بیوشیمی از دانشگاه حاجت تپه ترکیه و دکترای داروسازی از دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس می باشد که تجربه بیش از ده سال در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور و بالای هزار پرونده موفق می باشد.

هر گونه انتقادات و پیشنهادهای خود را میتوانید به نماینده رسمی دانشگاه از طریق ایمیل به نام  دکترسهیل ذبیحی به آدرس   soheil.zabihi@hacettepe.edu.tr  ارسال فرمایید.

تلفن تماس:

00905346190157

00905338382750

تماس ایران: 09145381445

ثبت نام آنلاین کلیک کنید.