آدرس ایمیل جهت ارسال مدارک:   info@emufree.com

رشته پزشکی دانشگاه

رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی به جهت فراهم ساختن آینده های روشن سرآمد رشته های تحصیلی محسوب می شود . با توجه به افزایش روز افزون متقاضیان جهت تحصیل در رشته های پزشکی ،دندان پزشکی وداروسازی همین امر موجب رقابتی شدن  این رشته ها در بحث پذیرش دانشجو از سمت دانشگاه ها شده است .ما با تشکیل تیم تخصصی جهت چگونگی پذیرش در رشته های پزشکی ،دندان پزشکی و داروسازی شما را در این مسیر یاری خواهیم کرد.

افراد متقاضی بايد دارای مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم  در رشته های تجربی یا ریاضی و با معدل کل بالاتر از 16 باشند.

1- رشته پزشکی دانشگاه  EMU ، به صورت مشترک با دانشگاه مرمره ترکیه برگزار می شود. کلاسهای پزشکی دانشگاه EMU به زبان انگلیسی برگزار می شود. پزشکی دانشگاه مدیترانه شرقی دوره مشترکی بین دانشگاه مرمره ترکیه  و دانشگاه مدیترانه شرقی می باشد. دوره پزشکی دانشگاه مدیترانه شرقی ۶ ساله است که سه سال اول در قبرس و سه سال دوره کلینیکی در ترکیه  شهر استانبول و دانشگاه مرمره برگزار می گردد. مدرک فارغ التحصیلی از دانشگاه مرمره  و دانشگاه مدیترانه شرقی به صورت لگوی مشترک  صادر می شود. برای اطمینان بیشتر لطفا قبل از ثبت نام نهایی از وزارت بهداشت در مورد تاییدیه دانشگاه سوال بپرسید.بر اساس مقررات  و آیین نامه وزارت بهداشت ودرمان اگر دانشجویی بمدت سه سال در یک دانشگاه غیر تایید و سه سال در دانشگاه مورد تایید درس خوانده باشد امکان شرکت در آزمون ارزیابی را دارد.

2- رشته پزشکی مشترک با دانشگاه علوم پزشکی ایران که به صورت مشترک سه سال در قبرس و 4 سال کلینیکی در تهران دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار میگردد. مدرک فارغ التحصیلی به صورت لگوی مشترک هر دو دانشگاه صادر میگردد. هزینه تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی ایران با بورس 50 درصدی ارایه میگردد.

نکته مهم :

شهریه سالانه پزشکی دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس 20023 دلار می باشد که دانشجو بایدسریعتر بعد از اخذ پذیرش مبلغ 10000 دلار برای رزرو جایگاه خود به حساب دانشگاه واریز کند.نصف بقیه شهریه را دانشجو می تواند در طول ترم دوم به حساب دانشگاه واریزنماید.برای رشته پزشکی بورسیه در نظر گرفته نشده است.

داشتن مدرک زبان آیلتس یا تافل برای پذیرش الزامی نیست.داوطلبین بعد از اخذ پذیرش در آزمون تعیین سطح زبان شرکت خواهند کرد.که در صورت کسب نکردن نمره 60 از 100 باید واحدهای دوره زبان را سپری کنند. 

 

مدارک لازم برای اخذ پذيرش در رشته پزشکی:

1. ترجمه رسمی ریز نمرات دبیرستان

2.  ترجمه رسمی دیپلم دبیرستان(تجربی يا رياضی)

3.  ترجمه رسمی ریز نمرات پیش دانشگاهی

4. ترجمه رسمی مدرک موقت يا دائم پیش دانشگاهی

5.  صفحه اول پاسپورت یا ترجمه رسمی شناسنامه

6. یک قطعه عکس

ایمیل ارسال مدارک: info@emufree.com

 

ثبت نام آنلاین کلیک کنید