آدرس ایمیل جهت ارسال مدارک:   info@emufree.com

خدمات و امكانات دانشگاه

دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس دارای برنامه های مختلف فرهنگی ورزشی و علمی تحقیقاتی و آموزشی وخدماتی برای دانشجویان می باشد. فعالیتهای از جمله شنا و غواصی ،نوازندگی انواع سازها ،آموزش رقص ،عکاسی و آموزش زبانهای انگلیسی ،ترکی استانبولی ،آلمانی و یونانی و....را شامل می شود.

بعضی از خدمات دانشگاه برای دانشجویان :

 1.مرکز درمانی مجهز و رایگان دانشگاه شامل بخشهای  پزشکی عمومی ، زنان زایمان، چشم پزشکی ،داخلی،ارتوپدی،گوارش ،گوش وحلق و بینی ،روانشناسی و مشاوره و پوست و غیره می باشد.

2. کتابخانه دانشگاه مجهزودارای انواع کتابهای مختلف می باشد که به صورت حضوری و هم کتابخانه آنلاین منابع علمی را در اختیار دانشجویان واساتید قرار میدهد.

3. دانشگاه دارای چندین خوابگاه مجهز دانشگاهی ،خصوصی و نیمه خصوصی در داخل و خارج از محوطه دانشگاه می باشد که به صورت واحدهای تک نفری ، دو نفری و سه نفری می باشند.

4. دانشگاه دارای سالنهای ورزشی سرباز و سربسته می باشد که در رشته های مختلفی از جمله : فوتبال ،والیبال ،بدمینتون ،تنیس ،کشتی ،آمادگی جسمانی، فوتبال آمریکایی،هندبال ،بسکتبال،شنا،تکواندو و دو میدانی وغیره خدمات ارایه میدهد.

5.هم داخل دانشگاه وهم داخل هر دانشکده چندین مرکز خرید، رستوران و کافه تریا وجود دارد که می توانید نیازهای خود راتامین کنید.ضمنا داخل محوطه دانشگاه چندین رستوران ایرانی با غذاهای کاملا ایرانی آماده ارایه خدمات می باشند.

 

 ثبت نام آنلاین کلیک کنید