آدرس ایمیل جهت ارسال مدارک:   info@emufree.com

خدمات و امكانات دانشگاه

دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس دارای برنامه های مختلف فرهنگی ورزشی و علمی تحقیقاتی و آموزشی وخدماتی برای دانشجویان می باشد. فعالیتهای از جمله شنا و غواصی ،نوازندگی انواع سازها ،آموزش رقص ،عکاسی و آموزش زبانهای انگلیسی ،ترکی استانبولی ،آلمانی و یونانی و....را شامل می شود.

بعضی از خدمات دانشگاه برای دانشجویان :

 1.مرکز درمانی مجهز و رایگان دانشگاه شامل بخشهای  پزشکی عمومی ، زنان زایمان، چشم پزشکی ،داخلی،ارتوپدی،گوارش ،گوش وحلق و بینی ،روانشناسی و مشاوره و پوست و غیره می باشد.

2. کتابخانه دانشگاه مجهزودارای انواع کتابهای مختلف می باشد که به صورت حضوری و هم کتابخانه آنلاین منابع علمی را در اختیار دانشجویان واساتید قرار میدهد.

3. دانشگاه دارای چندین خوابگاه مجهز دانشگاهی ،خصوصی و نیمه خصوصی در داخل و خارج از محوطه دانشگاه می باشد که به صورت واحدهای تک نفری ، دو نفری و سه نفری می باشند.

4. دانشگاه دارای سالنهای ورزشی سرباز و سربسته می باشد که در رشته های مختلفی از جمله : فوتبال ،والیبال ،بدمینتون ،تنیس ،کشتی ،آمادگی جسمانی، فوتبال آمریکایی،هندبال ،بسکتبال،شنا،تکواندو و دو میدانی وغیره خدمات ارایه میدهد.

5.هم داخل دانشگاه وهم داخل هر دانشکده چندین مرکز خرید، رستوران و کافه تریا وجود دارد که می توانید نیازهای خود راتامین کنید.ضمنا داخل محوطه دانشگاه چندین رستوران ایرانی با غذاهای کاملا ایرانی آماده ارایه خدمات می باشند.